Certyfikaty
ISO 9001:2008

Jako pierwsi, i do tej pory jedyni, spośród spółek eksploatacyjnych działających na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A, uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000, którym objęty jest przeładunek i składowanie w transporcie morskim i lądowym.

Po trzech latach – zgodnie z wymaganiami normy ISO – w Spółce odbył się audit recertyfikacyjny. W wyniku auditu, który został przeprowadzony 31.05.2010 przez audytorów Bureau Veritas Certification, otrzymaliśmy nowy certyfikat ISO 9001:2008, potwierdzający zgodność wdrożonego systemu z międzynarodową normą.

Przyznany certyfikat jest gwarancją wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług, dbałości o Klienta i zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością w naszej Spółce. Głównym motywem ustanowienia i wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością było zapewnienie maksymalnej satysfakcji naszym Klientom. Poprzez nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług, sprawność obsługi Klientów, konkurencyjność cen, zamierzamy umacniać swoją pozycję na rynku, a poprzez inwestycje w nowoczesną infrastrukturę i sprzęt przeładunkowy stać się ważnym ogniwem tranzytu pomiędzy Skandynawią a południem Europy. Szkolimy personel i wprowadzamy całościowe systemy jakości, aby zagwarantować usługi zgodne z Państwa oczekiwaniami.

ISO 9001:2000

 Jako pierwsi, spośród spółek eksploatacyjnych działających na terenie Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000. W wyniku audytu zewnętrznego przeprowadzonego przez audytorów Bureau Veritas Certification, otrzymaliśmy w dniu 06.06.2007 certyfikat jakości, którym objęty jest przeładunek i składowanie w transporcie morskim i lądowym.

Oficjalne wręczenie certyfikatu jakości nastąpiło 26.07.2007 w trakcie spotkania z Prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Panem Januszem Catewiczem, w obecności którego Prezes Zarządu Bulk Cargo-Port Szczecin Pan Bogusław Trzciński odebrał certyfikat jakości z rąk Pana Wojciecha Zadrąga – głównego audytora Bureau Veritas Certification.certyfikat

IMO/ISPS

Zespół portów, zgodnie z wymaganiami IMO, wprowadził procedury kodeksu ISPS i otrzymał stosowne certyfikaty potwierdzające. Bezpieczeństwo ruchu statków na torze wodnym Szczecin – Świnoujście zapewnia Radarowy Systemem Zarządzania i Kontroli Ruchu Statków (VTMS). Zadanie to realizowane jest poprzez ciągłą koordynację ruchu statków poruszających się po torze wodnym za pomocą zbierania, weryfikacji, organizacji oraz rozdzielania informacji.

Nasze certyfikaty bezpieczeństwa:

- Certyfikat ISPS dla Bulk Cargo-Port Szczecin

- Cerftyfikat ISPS dla nabrzeża Huk (zlokalizowanego w innej części portu)

Copyright @ Bulk Cargo-Port Szczecin Sp. z o.o.
infoman